Ansatte i planavdelingen

Kristin J. Fløystad, fagleder
Tlf: 47 07 99 93
kristin.floystad@arendal.kommune.no

Nora Moberg Lillegaard
Ansvarsområde: Sentrum, bevaringsverdig bebyggelse (hele kommunen)
Tlf: 37 01 37 87
nora.moberg.lillegaard@arendal.kommune.no

Gidske Houge (permisjon til april 2021)
Ansvarsområde: Hisøy/Øyestad
Tlf: 37 01 37 60
gidske.houge@arendal.kommune.no

Nina Blomberg-Carlsen
Ansvarsområde: Tromøy
Tlf: 37 01 38 14
nina.blomberg-carlsen@arendal.kommune.no

Edle I. Johnsen
Ansvarsområde: Moland
Tlf: 37 01 33 43
edle.iren.johnsen@arendal.kommune.no

Klara Malene Bjørkli
Ansvarsområde: Hisøy/Øyestad
Tlf: 37 01 33 84
klara.malene.bjorkli@arendal.kommune.no

Håkon Håversen
Ansvarsområde: Prosjektleder Ny E-18 Dørdal-Grimstad/Ny vei Heftingsdalen-Eydehavn
Tlf. 90 84 21 01
hakon.hakonsen@arendal.kommune.no

Barbro Kristine Olsen
Ansvarsområde: Prosjektstyring Saltrød bydelssenter/Eyde energipark/Hoveodden
Tlf. 92 41 11 06
Barbro.olsen@arendal.kommune.no

Lisbeth S. Gulbrandsen
Ansvarsområde: Nettsiden, elektronisk planarkiv
Tlf: 37 01 37 50
lisbeth.gulbrandsen@arendal.kommune.no