Personalet på Storebjørn

Kristin Lund Eines, spesialpedagog og teamleder
kristin.lund.eines@arendal.kommune.no

Ann-Karin Sivertsen, spesialpedagog
ann.karin.sivertsen@arendal.kommune.no

Wenke Haugum, miljøarbeider
wenke.haugum@arendal.kommune.no

Åshild Jensen, barne- og ungdomsarbeider
ashild.jensen@arendal.kommune.no

Lærke Forman, miljøterapeut
laerke.forman@arendal.kommune.no

Anne Katrine Madshaven, fagarbeider
anne.katrine.madshaven@arendal.kommune.no

Øystein Røyneland, miljøterapeut
oystein.royneland@arendal.kommune.no

Ingrid Levinsen Tveiten, fagarbeider
ingrid.levinsen.tveiten@arendal.kommune.no

Katja Gottschewski, musikkterapeut
katja.gottschewski@arendal.kommune.no

Fant du det du lette etter?