Personalet på Pegasus

Wenche Abrahamsen, miljøarbeider
wenche.abrahamsen@arendal.kommune.no

Beate Katalin Berdo, spesialpedagog
beate.katalin.berdo@arendal.kommune.no

Ellen Birkeland, miljøarbeider
ellen.birkeland@arendal.kommune.no

Roy Bye, miljøarbeider
roy.bye@arendal.kommune.no

Maren Blom Bohre, miljøterapeut
maren.blom.bohre@arendal.kommune.no

Åsmund Larsen Lægreid, miljøarbeider
asmund.larsen.laegreid@arendal.kommune.no

Kaia Elisabeth Liltved, spesialpedagog og teamleder
kaia.elisabeth.liltved@arendal.kommune.no

Lise Kristin Linnerud, miljøterapeut
lise.kristin.linnerud@arendal.kommune.no

Tove Osmundsen Myrvang, fagarbeider
tove.osmundsen.myrvang@arendal.kommune.no

Inger Anita Åkre, miljøarbeider
inger.anita.akre@arendal.kommune.no

Katja Gottschewski, musikkterapeut
katja.gottschewski@arendal.kommune.no

Fant du det du lette etter?