Personalet på Pegasus

Kaia Elisabeth Liltved, spesialpedagog og teamleder
kaia.elisabeth.liltved@arendal.kommune.no

Nina Åvitsland Karlsen, miljøterapeut
nina.avitsland.karlsen@arendal.kommune.no

Wenche Abrahamsen, miljøarbeider
wenche.abrahamsen@arendal.kommune.no

Beate Katalin Berdo, spesialpedagog
beate.katalin.berdo@arendal.kommune.no

Maren Blom Bohre, miljøterapeut (i permisjon)
maren.blom.bohre@arendal.kommune.no

Lise Kristin Linnerud, miljøterapeut
lise.kristin.linnerud@arendal.kommune.no

Inger Anita Åkre, miljøarbeider
inger.anita.akre@arendal.kommune.no

Mari Haugli, miljøterapeut
mari.haugli@arendal.kommune.no

Katrine Saur, miljøterapeut
katrine.saur@arendal.kommune.no

Laila Vang, miljøarbeider
laila.vang@arendal.kommune.no

Anita Løvlie, miljøarbeider
anita.aslaksen@arendal.kommune.no

Daniel Vidar Svendsen, miljøarbeider
daniel.vidar.svendsen@arendal.kommune.no

Katja Gottschewski, musikkterapeut
katja.gottschewski@arendal.kommune.no

Fant du det du lette etter?