Personalet på Lillebjørn

Lene Veronica Gidlund, fagarbeider
lene.v.gidlund@arendal.kommune.no

Beate Hermansen, miljøarbeider
beate.elise.hermansen@arendal.kommune.no

Reidun Johnsen, miljøterapeut
reidun.johnsen@arendal.kommune.no

Lene Høivold Johnsen
lene.hoivold.johnsen@arendal.kommune.no

Eli Lilleøygard, miljøterapeut
eli.lilleoygard@arendal.kommune.no

Grethe Gomez Osmundsen, miljøterapeut
grethe.osmundsen@arendal.kommune.no

Liv Paulsen, spesialpedagog
liv.paulsen@arendal.kommune.no

Ann-Karin Sivertsen, spesialpedagog
ann.karin.sivertsen@arendal.kommune.no

Helene Solberg, miljøterapeut
helene.solberg@arendal.kommune.no

Daniel Vidar Svendsen, miljøarbeider
daniel.vidar.svendsen@arendal.kommune.no

Tone Taxt, spesialpedagog
tone.taxt@arendal.kommune.no

Haldis Eikemo Valsvik, miljøterapeut
haldis.valsvik@arendal.kommune.no

Helene Øvereng, spesialpedagog og teamleder
helene.overeng@arendal.kommune.no

Katja Gottschewski, musikkterapeut
katja.gottschewski@arendal.kommune.no

Fant du det du lette etter?