Personalet på Lillebjørn

Helene Øvereng, spesialpedagog og teamleder
helene.overeng@arendal.kommune.no

Lene Veronica Gidlund, fagarbeider
lene.v.gidlund@arendal.kommune.no

Reidun Johnsen, miljøterapeut
reidun.johnsen@arendal.kommune.no

Eli Lilleøygard, miljøterapeut
eli.lilleoygard@arendal.kommune.no

Daniel Vidar Svendsen, miljøarbeider
daniel.vidar.svendsen@arendal.kommune.no

Ingrid Levinsen Tveiten, miljøarbeider
ingrid.levinsen.tveiten@arendal.kommune.no

Hilde Sortland, miljøterapeut
hilde.sortland@arendal.kommune.no

Åsmund Larsen Lægreid, miljøarbeider
asmund.larsen.laegreid@arendal.kommune.no

Tove Osmundsen Myrvang, miljøarbeider
tove.osmundsen.myrvang@arendal.kommune.no

Pia Larsen, miljøarbeider
​​​​​​​pia.larsen@arendal.kommune​​​​​​​

Bente Irene Spanne Songe, spesialpedagog
bente.spanne.songe@arendal.kommune.no

Katja Gottschewski, musikkterapeut
katja.gottschewski@arendal.kommune.no

Fant du det du lette etter?