Styrer

Havnestyret Arendal Havn KF

Møtekalender - Havnestyret

Medlemmer 

Havnestyret

Se alle medlemmer i Havnestyret
Havnestyret Arendal Havn KF
Navn Parti Rolle E-post Tlf
Svein Harald Monsen Arbeiderpartiet Leder i utvalg svein.harald.monsen@politiker.arendal.no 98 88 18 37
Kristoffer Andreas Lyngvi-Østerhus Høyre Nestleder i utvalg Kristoffer.Lyngvi-Osterhus@politiker.arendal.no 46 46 58 79
Fredrik Wilhelm Schulze Sosialistisk Venstreparti Utvalgsmedlem fredrik.wilhelm.schulze@politiker.arendal.no 95 93 35 09
Birthe Engesland Senterpartiet Utvalgsmedlem birtheng@live.no 91 57 22 72
Ingrid D. Skårmo Fremskrittspartiet Utvalgsmedlem Ingrid.skarmo@politiker.arendal.no 98 01 01 34
Yngve Paulsen Utvalgsmedlem yngve.paulsen@arendalhavn.no

 

 

Styret Arendal eiendom KF

Møtekalender - styret Arendal eiendom

Medlemmer

Styret AE

Se alle medlemmer i styret i Arendal eiendom KF
Styret - Arendal eiendom
Navn Parti Rolle Kontaktinformasjon Tlf
Atle Svendal Ap Styreleder atle.svendal@politiker.arendal.no 92 01 63 70
Gunn Haga Brekka H Nestleder gunn.haga.brekka@arendal.kommune.no 91 30 52 97
Ole Glenn Tvermyr KrF Styremedlem ole.glenn.tvermyr@arendal.kommune.no 97 50 55 32
Ingebjørg Godskesen Pp Styremedlem ingebjorg.amanda.godskesen@politiker.arendal.no 90 50 95 08
Torbjørn Nilsen FrP Styremedlem tobben.frp@gmail.com 95 03 31 89
Jostein Erling Vikingsdal Styremedlem jostein.e.vikingsdal@arendal.kommune.no
Marianne S. Lyngvi Styremedlem marianne.lyngvi@uia.no