Komité for samfunnsutvikling

Møter

Komiteens møteplan

Medlemmer i komité for samfunnsutvikling

Komite for samfunnsutvikling
Navn Parti Rolle E-post Tlf
Vanja Grut Arbeiderpartiet Leder i utvalg Vanja.Grut@politiker.arendal.no 92 86 83 75
Erik Johan Tellefsen Lindøe Høyre Nestleder i utvalg erik.lindoe@politiker.arendal.no 45 28 11 04
Jens Aldo Carrizo-Nilsen Miljøpartiet De Grønne Utvalgsmedlem jens.aldo.carrizo-nilsen@politiker.arendal.no 94 24 26 26
Einar Krafft Myhren Sosialistisk Venstreparti Utvalgsmedlem einar.krafft.myhren@politiker.arendal.no 92 25 47 48
Pål Koren Pedersen Venstre Utvalgsmedlem Pal.Koren.Pedersen@politiker.arendal.no 40 84 13 20
Milly Olimstad Grundesen Senterpartiet Utvalgsmedlem Milly.O.Grundesen@politiker.arendal.no 91 64 83 59
Arne Jenssen Arbeiderpartiet Utvalgsmedlem Arne.Jenssen@politiker.arendal.no 41 41 60 76
Svein Harald Monsen Arbeiderpartiet Utvalgsmedlem svein.harald.monsen@politiker.arendal.no 98 88 18 37
Andreas Arff Fremskrittspartiet Utvalgsmedlem andreas.arff@politiker.arendal.no
Maurith Julie Fagerland Fremskrittspartiet Utvalgsmedlem Maurith.Julie.Fagerland@politiker.arendal.no 90 93 77 83
Roar Daniel Gundersen Høyre Utvalgsmedlem Roar.daniel.gundersen@politiker.arendal.no 90 09 57 68
Ingebjørg Godskesen Pensjonistpartiet Utvalgsmedlem ingebjorg.amanda.godskesen@politiker.arendal.no 90 50 95 08