Komité for oppvekst

Komite for oppvekst innstiller til bystyret i saker som omhandler barn og unge. Innenfor sitt ansvarsområde kan komiteen ta opp saker som gjelder kommunens styring og utvikling. Komiteen skal legge hovedvekt på langsiktig styring og utvikling av lokalsamfunnet gjennom aktivt politisk engasjement.

Møter

Komiteens møteplan

Medlemmer i komite for oppvekst

Se alle medlemmer i komite for oppvekst
Komite for oppvekst
Navn Parti Rolle Kontaktinformasjon Tlf
Ingjerd Livollen Senterpartiet Leder i utvalg ingjerd.livollen@politiker.arendal.no 91 87 59 34
Jelena Høegh-Omdal Arbeiderpartiet Nestleder i utvalg Jelena.Hoegh-Omdal@politiker.arendal.no 47 37 78 73
Øystein Olsen Krogstad Kristelig Folkeparti Utvalgsmedlem oystein.olsen.krogstad@politiker.arendal.no 99 74 27 33
Fredrik Wilhelm Schulze Uavhengig Utvalgsmedlem fredrik.wilhelm.schulze@politiker.arendal.no 95 93 35 09
Ramani Nordli Arbeiderpartiet Utvalgsmedlem ramani.nordli@politiker.arendal.no 41 66 91 32
Cathrine Krogstad Hansen Arbeiderpartiet Utvalgsmedlem Cathrine.Krogstad.Hansen@politiker.arendal.no 41 42 05 56
Jonny Ingebrigtsen Rødt Utvalgsmedlem jonny.ingebrigtsen@politiker.arendal.no 47 45 13 07
Linda Dagestad Øygarden Høyre Utvalgsmedlem linda.dagestad.oygarden@politiker.arendal.no 95 17 40 10
Kristoffer Andreas Lyngvi-Østerhus Høyre Utvalgsmedlem Kristoffer.Lyngvi-Osterhus@politiker.arendal.no 46 46 58 79
Anders Kylland Fremskrittspartiet Utvalgsmedlem Anders.Kylland@politiker.arendal.no 99 25 01 78
Thore Kristian Karlsen Hovelista Utvalgsmedlem thore.kristian.karlsen@politiker.arendal.no 91 83 14 25
Mariann Olsen Møtesekretær Mariann.Olsen@arendal.kommune.no