Arbeidsutvalg

Arbeidsutvalgene er politisk oppnevnt og skal jobbe med spesifikke saker og fagområder.
Arbeidsutvalg i Arendal kommune er det pr. 1. november 2020: 

Arbeidsutvalg - trafikksikkerhet

Møtekalender

Medlemmer

Arbeidsutvalg - trafikksikkerhet
Navn Parti Rolle E-post Tlf
Øystein Olsen Krogstad KrF Leder oystein.olsen.krogstad@politiker.arendal.no 99 74 27 33
Arne Jenssen Ap Medlem Arne.Jenssen@politiker.arendal.no 41 41 60 76
Kristoffer Andreas Lyngvi-Østerhus H Medlem Kristoffer.Lyngvi-Osterhus@politiker.arendal.no 46 46 58 79
Maurith Julie Fagerland Frp Medlem Maurith.Julie.Fagerland@politiker.arendal.no 90 93 77 83


Arbeidsutvalg - tilkobling

Møtekalender

Medlemmer

Arbeidsutvalg - tilkobling
Navn Parti Rolle E-post Tlf
Kristoffer Andreas Lyngvi-Østerhus H Leder Kristoffer.Lyngvi-Osterhus@politiker.arendal.no 46 46 58 79
Anders Kylland Frp Medlem Anders.Kylland@politiker.arendal.no 99 25 01 78
Milly Olimstad Grundesen Sp Medlem Milly.O.Grundesen@politiker.arendal.no 91 64 83 59
Nina Jentoft Ap Medlem Nina.Jentoft@politiker.arendal.no 48 01 05 39


Arbeidsutvalg - barnehage

Møtekalender

Medlemmer

Arbeidsutvalg - barnehage
Navn Parti Rolle E-post Tlf
Linda Dagestad Øygarden H Leder i utvalg linda.dagestad.oygarden@politiker.arendal.no 95 17 40 10
Jelena Høegh-Omdal Ap Medlem Jelena.Hoegh-Omdal@politiker.arendal.no 47 37 78 73
Ingjerd Livollen Sp Medlem ingjerd.livollen@politiker.arendal.no 91 87 59 34
Jonny Ingebrigtsen Rødt Medlem jonny.ingebrigtsen@politiker.arendal.no 47 45 13 07


Arbeidsutvalg - skole

Møtekalender

Medlemmer

Arbeidsutvalg - skole
Navn Parti Rolle E-post Tlf
Cathrine Krogstad Hansen Ap Leder Cathrine.Krogstad.Hansen@politiker.arendal.no 41 42 05 56
Thore Kristian Karlsen Hovelista Medlem thore.kristian.karlsen@politiker.arendal.no 91 83 14 25
Øystein Olsen Krogstad KrF Medlem oystein.olsen.krogstad@politiker.arendal.no 99 74 27 33
Kristoffer Andreas Lyngvi-Østerhus H Medlem Kristoffer.Lyngvi-Osterhus@politiker.arendal.no 46 46 58 79
Ingjerd Livollen Sp Medlem ingjerd.livollen@politiker.arendal.no 91 87 59 34


Arbeidsutvalg - barnevern og forebyggende tjenester

Møtekalender

Medlemmer

Arbeidsutvalg - barnevern og forebyggende tjenester
Navn Parti Rolle E-post Tlf
Nina Jentoft Arbeiderpartiet Leder i utvalg Nina.Jentoft@politiker.arendal.no 48 01 05 39
Benedikte Nilsen Glommen Høyre Utvalgsmedlem Benedikte.Nilsen.Glommen@politiker.arendal.no 91 64 83 28
Anders Kylland Fremskrittspartiet Utvalgsmedlem Anders.Kylland@politiker.arendal.no 99 25 01 78


Arbeidsutvalg - lokalprodusert energi

Møtekalender

Medlemmer

Arbeidsutvalg - lokalprodusert energi
Navn Parti Rolle E-post Tlf
Jens Aldo Carrizo-Nilsen Miljøpartiet De Grønne Leder i utvalg jens.aldo.carrizo-nilsen@politiker.arendal.no 94 24 26 26
Pål Koren Pedersen Venstre Utvalgsmedlem pal.koren.pedersen@politiker.arendal.no 40 84 13 20
Einar Krafft Myhren Sosialistisk Venstreparti Utvalgsmedlem einar.krafft.myhren@politiker.arendal.no 92 25 47 48
Roar Daniel Gundersen Høyre Utvalgsmedlem Roar.daniel.gundersen@politiker.arendal.no 90 09 57 68